Як створити власний блог

Як створити блог на Blogger.com (blogspot) чи просто Блогспот?

    Для того щоб створити блог, не потрібно витрачати багато часу, сил та  засобів. Досить скористатися одним з безкоштовних блогосервісів, зареєструватися і створити блог. Тому, якщо ви хочете створити блог, а не знаєте з чого почати, то почніть зі створення блогу на безкоштовному сервісі Google — Blogger.com (blogspot) чи просто Блогспот.

 Що ж таке блог?

Блог — це ваш персональний щоденник і поле для ораторських вправ. 
Блог — це інструмент для співпраці та ведення бізнесу. 
Блог — це новинна стрічка і добірка потрібних посилань. 
Блог — це ваші власні думки, ваш щоденник. 
Ваш блог може стати тим, чим ви побажаєте. Існує мільйони блогів самих різних форм і розмірів. Правил тут немає,  все залежить від Вашої творчої натури…

Іншими словами, блог (англ. Blog) — це веб-сайт, на якому ви публікуєте свої записи. Записи відображаються в хронологічному порядку, нові на початку, а старі відправляються в архів. До кожного запису в блозі зазвичай можна залишити коментар або відповідь на нього.

  • Блог для самореалізації. Блог може служити засобом самореалізації. Якщо ваша інформація буде затребувана, ви зможете здобути визнання і завоювати авторитет, який відкриє вам двері для наступного кроку.
  • Блог для самонавчання. Блог може сприяти самонавчанню. Викладаючи відому вам інформацію, ви будете змушені вдаватися в деталі. Відповідаючи на запитання читачів Вам доведеться розширювати і свій багаж знань.
  • Блог для спілкування. Блог може служити і засобом для спілкування, особливо якщо мова йде про  співтовариство або взагалі соціальну мережу. Публікуючи в блозі пости на нагальні для вас теми, ви й самі не помітите, як отримаєте безліч прихильників. Втім, тут важлива ваша готовність до спілкування.

Що таке Blogger.com?


Blogger — це веб-сервіс для ведення блогів, за допомогою якого будь-який користувач може завести свій блог, не вдаючись до програмування і не піклуючись про встановлення та налаштування програмного забезпечення.
Основною перевагою Blogger є можливість змінювати оформлення блогу, починаючи з віджетів (в тому числі і сторонніх) і закінчуючи шаблонами. За замовчуванням, блоги створюються на піддомені blogspot.com, але є й регіональні домени , а також можливість прив’язати свій домен до блога на Bloggger.

Як створити блог на Blogger.com?

Реєстрація і авторизація. Зайдіть на сайт блогсервіса за адресою:blogger.com — і введіть у формі «Увійти» адресу електронної пошти та пароль вашого Google аккаунта.
 Підтверджуємо свій профіль. При першому вході на Blogger вам буде запропоновано вибрати профіль, від імені якого ви будете вести свій блог або блоги. Якщо вас не влаштовує можливість вести блог від створеного при реєстрації в Google профілю, клікніть посилання «повернутися до профілю Blogger».  Але спочатку залишіть все так, як є. Далі тиснемо кнопку «Перейти в Blogger»
Створення нового блогу. Що собою являє головна сторінка панелі інструментів користувача на Blogger? Панель інструментів складається з двох частин: блоги користувача і список для прочитання. На даний момент нас цікавить «блоги користувача …», а саме — кнопка «Новий блог», тому натискаємо її.
У вікні «Створення нового блогу» вам потрібно буде вказати заголовок (назву)   та адресу (доменне ім’я, або персональний домен, який можна буде додати пізніше) блогу , а також вибрати шаблон(краще  зупинитися на варіанті за замовчуванням, тобто «проста»).Тиснемо кнопку «Створити блог».
  Якщо все було зроблено правильно, то в списку «Блоги користувача …» з’явиться створений вами блог.
Вибираємо налаштувати Блог (маленький трикутничок) і там уже підбираємо Шаблон. Вибираєио шрифти, кольора лінків, фони і все інше…. Не забудьте Зберегти зміни — праворуч зверху.
Переходимо до налаштувань дизайну Блога: добавляємо віджети — всього їх там близько 30,  але і можна пропустити це налаштування, та повернутися до нього пізніше. Не забудьте зберегти розташування блоків цих віджетів.
Публікуємо нове повідомлення. Тепер ви можете опублікувати свій перший пост (повідомлення) клікнувши однойменне посилання або помаранчеву кнопку з олівчиком: додаємо ярлики, розташування, а також зверніть увагу на те, що публікацію помідомлення можна відкласти, зазначивши дату, коли бажаємо її опублікувати. Тиснемо Опублікувати.
Переходимо Подивитися Блог. 
От і все. Удачі!

Немає коментарів:

Дописати коментар